Tour de France

Z Forge of Empires - Wiki CZ
Jump to navigation

Le Tour de France je spolu se závody Vuelta a Giro d´Italia jednou ze 3 Grand Tour. Jde nejspíše o nejdůležitější cyklistický závod celé sezóny.

Maurice-François Garin byl prvním vítězem legendárního cyklistického závodu Tour de France. První a nejslavnější Grand Tour přitáhla pozornost lidí z celého světa! ​

Historické okénko Tour de France bylo zaměřené na úplné začátky slavné Tour. Vyprávělo nám příběh jejího vůbec prvního vítěze - Maurice-François Garina. Ti, kteří jeho příběh sledovali, se dozvěděli důvod založení závodu Tour de France, jak se připravoval, detaily o soutěži, oficiální i neoficiální pravidla a důvody, proč vyhrál právě Maurice-François.

Tato řada úkolů běžela od 16. do 25. ledna roku 2017. Šikovní hráči, kteří řadu dokončili, získali novou obytnou budovu: Kiosek a portrét samotného Maurice-Françoise.

Kiosek je třetí budovou do našeho setu "Barokní zahrada", který můžete získat pouze plněním úkolů historických okének.